SPORTBEURS STAD TONGEREN

Datovoc activiteit

Meer dan 1000 kinderen maken kennis met de Volleybalsport

 

Zoals elk jaar organiseert de Sportdienst een reuzegrote Sportbeurs, waarbij gedurende 2 dagen de schoolgaande Tongerse jeugd kan kennismaken met het grote aanbod van sporten in onze gemeente: Volleybal, Handbal, Voetbal, Tennis, Triathlon, diverse gevechtssporten en nog zoveel meer. Meer dan 1000 kinderen uit 17 scholen zullen actief bezig zijn in en rondom de Sportoase. 

Uiteraard is ook onze club goed vertegenwoordigd. Onze toptrainers Irina Jeleznova en Bert Luyten zullen de kinderen op een speelse manier laten kennismaken met onze mooie volleybalsport. Elk jaar weten zij wel enkele kinderen te enthousiasmeren om het volgende seizoen bij onze Datovoc Volleybalschool te beginnen. Wij kijken er alvast naar uit.