Overlijden Lambert Groffils

Datovoc treurt 

 

Het Tongerse volleybal verliest een groot man!

Met veel droefheid deelt het Bestuur van Datovoc Tongeren het overlijden mee van Dhr. Lambert Groffils.

Als gewezen bestuurslid en onze vertegenwoordiger in de Tongerse Sportraad, was Lambert een zeer gewaardeerd lid van onze Datovoc-familie. Dankzij zijn vele talenten heeft hij mede de fundering gelegd voor onze club in haar huidige vorm. Hij en zijn wijlen echtgenote stonden steeds zeer dicht bij de speelsters en de staf van onze eerste ploeg. Lambert miste zelden een training of een wedstrijd. Maar ook bij onze jeugd was hij een graag gezien persoon en hij was op elke clubactiviteit van de partij. Iedereen die hem kende, zal hem ongetwijfeld missen.

Lambert, bedankt voor alles en slaap zacht.